Görüşleriniz

Gelişmek ve sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için görüşleriniz bizim için önemli. Biz sizi dinliyoruz. Size önem veriyoruz.

Sunum Becerileri Eğitimi

3 hafta boyunca Gülay hocamızla gerçekleştirdiğimiz “Sunum Becerileri” eğitiminde, sadece sunum becerileri değil kişisel gelişim ve daha farklı konularda da eğitim almıştık olduk. Benim farkındanlığımı arttıran ve çok keyifli bir eğitimdi. Hayatım boyunca kullanabileceğim bilgiler öğrettiği için Gülay hocama çok teşekkür ederim.

Sevgiler

Bilgi Üniversitesi Öğrencisi Pelin Yıldırım

Pelin Yıldırım

Sunum Becerileri Sertifika Programı

İstanbul Bilgi Üniversitesinde düzenlenen ve eğitimini Dr.Müh.Gülay Savaş hocamızın verdiği Sunum Becerileri Sertifika programına katıldım.

Hocamız bu eğitimde algı ve zihin yönetimi bileşenlerini bizlere göstererek, bir sunum salonunda nasıl profesyonelce davranmamız gerektiğini bizlere öğretti.

Eğitim sonrasında, sunumcunun kıyafetinden sunum içeriğinin neye göre ve nasıl yapılması gerektiğine kadar detaylı bir bilgi birikimine sahip olduğumu düşünüyorum.

Sunum yapma görevi olan her profesyonel çalışanın bu eğitimi Gülay hocamdan almasını şiddetle tavsiye ediyorum. Eğitim sonrasında edinmiş olduğunuz sunum becerileri bilginizle, her sunumunuzda farkınızı hissettireceksiniz.

Caner Berktaş

Gülay hocam dün bize eğitim

Gülay hocam dün bize eğitim verdiğiniz için cok teşekkür ederim iyi bi gündü. Size çok minnettarım iyi ki sizinle tanışma fırsatı bulmuşum.

Ömer Durmuş

Gülay Hoca, kendisini bir çok

Gülay Hoca, kendisini bir çok farklı sektörde geliştirmiş ardından kendini eğitime adamış mükemmel bir öğretmen.

Kendisiyle Bilgi Üniversitesinin Sunum Teknikleri Sertifika Programında tanıştık. Mesleki anlamda birçok tecrübesini paylaşmanın yani sıra daha önce farkında olmadığım sunum teknikleri hakkında tabiri caiz ise ufkumu genişletti ve hatta sunum teknikleri anlamında beni bir üst seviyeye götürdüğünü söyleyebilirim. Oldukça verimli geçen iki haftanın sonunda öğrendiklerimizle bir sunum hazırlıyor ve teslim ediyoruz umarım, güzel bir sunum çıkaracağız.

Sevgiler

Ömer Kaan Sümer – Bilgi Üniversitesi

Ömer Kaan Sümer

Doktor Mühendis Gülay Savaş/Sunum Becerileri Sertifikası

Merhabalar ,

Ben Gülay Savaş’ın Sunum Becerileri öğrencisiyim. Kendisi üniversitemize gelip bizlere eğitim verdi. Ufkuyla, ileri görüşlülüğüyle, vizyonuyla, bilgisiyle beni derinden etkiledi bu eğitim. Sadece sunum değil bize algı yönetimini dahi öğretti.  Her konuda bizimle buluşacak bir konu buldu ve ufkumuzu açmaya yardımcı oldu. Kesinlikle 9 saatlik ders bize yetmedi. İyiki tanımışız.  İyiki bu eğitime katılmışız diyoruz.

Deniz Doğa Çalışkan – Bilgi Üniversitesi

Deniz Doğa Çalışkan

Bilgi Üniversitesi Sunum Becerileri Sertifika ProgramI

Sevgili Gülay Savaş Hocam

Beraber geçirdiğimiz program kapsamında gerek sunuma dair gerek hayatımızın her alanında kullanılabilir hayata dair bilgileriniz için teşekkür ederim. Her şeyden evvel enerjiniz bizlere öylesine olumlu yansıdı ki o gün dersim olmamasına rağmen Beylikdüzünden sırf programızı dinlemeye gelme hazzının oldukça fazla getirisi oldu. A noktasından B noktasına bizimle hala iletişimde olup önerdiğiniz kaynaklara ve diğer tüm herşeyiyle size teşekkürü borç bilirim, iyi ki varsınız.

Saygı ve sevgilerimle

SERDAR ULUKUŞ – Bilgi Üniversitesi

SERDAR ULUKUŞ

Gülay hocamın verdiği sunum teknikleri

Gülay hocamın verdiği sunum teknikleri sertfifika programına katıldım sıcaklığı ve iyi iletişim becerileri sayesinde çok verimli ve eğlenerek katıldığım 3 haftalık bir seminer oldu. Sunum sırasında neler yapmalıyım veya yapmamalıyım çok iyi bir şekilde öğrenmiş oldum ve ilerleyen sunumlarda da bunları kullanacağım. Umarım yeni etkinliklerinize de katılabilirim.

Orhun Tunçyüz – Bilgi Üniversitesi

Orhun Tunçyüz

Sunum Becerileri

Çok eğlenceli ve zevkli 3 hafta geçirdik. Gönül isterdi ki daha da uzun olsun ama maalasef bu kadardı. Kendime çok şey kattığımı düşünüyorum. Sayın Gülay Hocam sayesinde bir nebze de olda ufkum açıldı. Çok teşekkürler sizinle tanışmak bir zevkti…

Öztan Bora Uyan – Bilgi Üniversitesi

 

Öztan Bora Uyan

Sevgili hocamizla gecirdigimiz 3 hafta

Sevgili hocamizla gecirdigimiz 3 hafta boyunca sadece sunum uzerine olmayan, belki de başka yerde çok zor karşılasacağımız bilgiler öğrendik. Hocamizin eğitimlere gelen herkesin ufkunu genişlettiğine inanıyorum. Kendisine sonsuz kez teşekkür ediyorum.

Sinem Alemdaroğlu – Bilgi Üniversitesi

Sinem Alemdaroğlu

Bilgi Üniversitesi Sunum Becerileri Sertifika Programı

Sayın Gülay Savaş Hocam;

sizinle 3 hafta boyunca gerçekleştirdiğimiz ‘Sunum Becerileri Sertifika Programın’ da hayatımın her anında kullanabileceğim bilgiler öğrendim.  İstanbul Bilgi Üniversitesin’de uluslararası finans öğrencisiyim ve bölümüm hakkında farklı sunumlar yapmaktayım. Hem de aile işimiz olarak mağaza satış kısmında çalışmaktayım. Sizden edindiğim bilgileri her iki kısımda da uygulamaktayım.

Eğitim sırasında sunum korkularımı yenerek etkili iletişim, beden dili, ton vurgulama ve bir çok sunum stratejileri öğrendim.

Yüksek enerjiniz ve faydalı eğitiminiz için sonsuz teşekkürlerimi sunmaktayım Gülay Hocam.

Bilgi Üniversitesi Öğrencisi Mert EŞLİ

Sevgiler

Mert Eşli

Sunum Becerileri Eğitimleriniz Hakkında

Dr. Müh. Gülay Savaş ile üç dönemdir “İstanbul Bilgi Üniversitesi” öğrencileri ve mezunları için “Sunum Becerileri eğitimini gerçekleştirmekteyiz. Bugüne kadar bu eğitim ile birçok öğrenci ve mezuna dokunduk.

Gülay hanım öğrencilerimiz ve mezunlarımız ile “Sunumda hedef kitlenin segmentasyonu, proje, ödev veya iş yaşamında sunum hazırlığı ve etkili sunum yapma, ses tonu, artikülasyon, beden dili doğru kullanımı” gibi konular üzerinde oldukça faydalı bilgiler verdi ve vermeye devam etmektedir. Alanında uzmanlık ve bilgi birikimi ile bireylerin yetkinlik gelişimlerine katkıda bulunan ve onlara profesyonel gelişim desteği veren Gülay Hanım’a sonsuz teşekkürler.

Önümüzdeki dönemlerde birçok etkinlikte kendisiyle bir arada olmayı diliyor ve çalışmalarında gönülden başarılar diliyorum.

YAĞMUR GEZMİŞ

HodjaPasha İnsan Kaynakları Projesi

Hocapaşa Kültür Merkezi olarak Dr. Gülay Savaş ile İnsan Kaynakları Projesi kapsamında ihtiyaç duyduğumuz Organizasyon Şeması , İş Analizi ve Görev Tanımı , Kişilik Envanteri, Yönetmelik ve Prosedürler konusunda çalışmalar yaptık .

Çalışmalar sonucunda geliştirdiğimiz İnsan Kaynakları yönetmeliğimizi, personel eğitimi ile hayata geçirdik. Çalışmalarımızın sonucundan kurum olarak memnun kaldık. Özellikle Dr.Gülay Savaş’ın çalışanlarımızla kurduğu diyalog ve yakın ilişki dikkat çekiciydi . Kendisine teşekkür ederiz.

Kemal Çakırgöz

HodjaPasha Kurucusu ve Genel Müdürü

 

KEMAL ÇAKIRGÖZ

Stratejik Planlama ve Hedef Belirleme Eğitimimiz Hk.

Gülay Hanım’la “Stratejik Planlama, Hedef Belirleme ve Problem Çözme” konusunda 2 tam gün geçirdik. Yaptığımız eğitim çok keyifliydi. Tarzı, nezaketi ve konuya hakimiyeti ile eğitimi hep canlı tuttu, bize bir ışık gibi yolumuzu aydınlattı. Eğitimde de bahsedildiği  gibi, bizler de kendi yollarımızda A noktasıdan B noktasına,  hocamızın emekleri ve kendi gayretlerimizle inşallah ilerleyeceğiz.

Teşekkürler 🙂

Şehmus Nayır

E-Bebek Mağaza Müdür Yardımcısı

Şeyhmus

Stratejik Planlama ve Hedef Belirleme Eğitimimiz Hk.

Sizinle 2 tam gün olarak gerçekleştirdiğimiz “Stratejik planlama, Hedef Belirleme ve Problem çözme” eğitimimize, “bedeninizi ve yaşamınızı yönetmek sizin elinizde” diyerek başladınız. Ve asistanınız Maymun Hüsnü 🙂 ile beraber “üç maymunu oynamadan, hedeflere nasıl gidilir  ve stratejiler nasıl uygulanırı” gördük. Ayrıca geç kalma cezalarının yani görünürde ceza diye gözüken bir kavramın, pastaya yani ödüle nasıl dönüştüğünü gösterdiniz bizlere ..

Aklımda 3 ana kavram kaldı:

1-  Thinking big
2- Thinking deep
3- Thinking in time

Her şey için çok teşekkür ederiz hocam.

Elif Turan

E-Bebek Mağaza Müdür Yardımcısı

elif turan

Stratejik Planlama ve Hedef Belirleme Eğitimimiz Hk.

Dr.Müh.Gülay SAVAŞ hocamız ile gerçekleştirdiğimiz eğitim çok keyifli ve verimliydi.  Gülay hocamız çok samimi ve içten bir şekilde eğitimi anlattı. Sadece anlatmak için değil, bize birşeyler katmak için de çok uğraştığını gördüm. “Anlatayım gideyim değil, ben daha fazla ne katabilirim?” diye uğraştı. Kendisine çok teşeklürler…

H.F.

E-Bebek Mağaza Müdür Yardımcısı.

Hüseyin

Bilgi Üniversitesi Sunum Becerileri Sertifika Programı

3 hafta süren bu eğitimde değerli hocamız Gülay Savaş’tan oldukça kıymetli bilgiler ve püf noktaları öğrendik. Sunumlara sadece sunum olarak bakmamamız ve, içselleştirmemiz gereken bir ‘davranış’ gibi yaklaşmamız-benimsemiz gerektiğini kavradık. Oldukça keyifli ve bir o kadar verimli geçen bir program oldu benim için.

Umarım yine bir yerde başka bilgilerinizle bizi aydınlatırsınız.

Gülay hocam çok teşekkürler.

Bilgi Üniversitesi Öğrencisi

Çağıl Geylan

 

Çağıl Geylan

Sunum Becerileri Eğitimi

Gülay hocamızla gerçekleştirdiğimiz “Sunum Becerileri” eğitiminde, kişisel gelişim ve farkındalılık, doğru konuşma başlıklarında çok şey öğrendim. Mükemmeldi benim için.  Oldukça verimli bir süreç oldu. Kendisine teşekkür ederim.

Bilgi Üniversitesi Öğrencisi

Kadir Bilginci

 

Kadir Bİlginci

Proje Yönetimi Eğitimi ve Kuluçka Merkezi Mentorlük Programı

Gülay Hanım, öncelikle yüksek pozitif enerjisi ive yılların deneyimini bilgisiyle harmanlayarak aktarımda bulunduğu eğitim ve mentorlük programımız için kendisine içten teşekkürlerimi sunuyorum.

Elif Ak

Teknopark İstanbul Kuluçka Merkezi Yöneticisi

Elif AK

İTÜ Çekirdek Girişimcisi


Öncelikle merhaba

İsmim Osman ÇALIŞIR. Boğaziçi Üniversitesi Fizik bölümü eğitimi almış biriyim. Geçtiğimiz yıllarda Türkiye şartlarıyla girdiğim elektronik şirketlerinin birinde elektroniğe karşı bir ilgim başladı. Bu ilginin zamanla işe dönüşmesi o an için düşündüğüm bir şey değildi. Bu ilgimi bir Fizikçi olarak teorik bilgi ile destekledim. MIT ve Stanford Üniversitelerinden aldığım Elektronik ve yazılım dersleri yaptığım işte aslında ne iş yaptığımı da anlamamı sağladı. Ve bir gün, haberlerde gördüğüm üzücü bir olay için bir fikrim oluştu. Bu fikri bir an önce hayata geçirmek için kuluçka merkezleri denilen yerlere başvurdum. Fikrim İTÜ ÇEKİRDEK tarafından kabul edildi ve girişimcilik yolculuğuna başladım. Bu yolculukta ilerlerken bazı eksikliklerim olduğunu farkettiğim. Bunların başında insan psikolojisini, örgütsel psikolojiyi anlamak ve hitabet,sunum geliyordu. Bu sorunları Gülay hocamla aştım. Tanışmamız tamamen yol değiştirici oldu. Varmak istediğim yer aynıydı. Fakat ben engebeli yollardan gidiyordum ve vakit kaybediyordum. Gülay hocam bana tek yolun o olmadığınj gösterdi. Gülay hocayla tanışmamız da çok ilginç oldu. Bir gün randevusuna yetişemeyen başka bir girişimci arkadaşımız yerine ben konuşmak istedim. Bu isteğimin bir dönüm noktası olmasını beklemezdim. Ancak benim için çok güzel ve yararlı bir tanışma oldu. Bunlar içimden gelen sözler ve  hocama teşekkür için yazdığım cümlelerim. İnşallah bir gün profesyonel iş hayatına adım atar ve kendisi ile çalışma fırsatım olur diye umut ediyorum 🙂

Osman Çalışır

İTÜ

 

Osman ÇALIŞIR

Makine Mühendisleri Odası Eğitimleri

Sn. Gülay Hocam,

Makine Mühendisleri Odası olarak sizinle uzun bir zamandır kişisel gelişim eğitimleri kapsamında çalışıyoruz.

Gerçekleştirdiğimiz eğitimlerde oldukça yüksek memnuniyet anket sonucuna ulaştık.

*Konuya olan hâkimiyetiniz,
*Katılımcılar ile olan iletişiminiz,
*Disiplininiz,
*Vücut dilinizi kullanma kaabiliyetiniz,
*Alçakgönüllügünüz…

Anketlerimize yansıyan görüşlerdir.

Sizi tanıdığımız için çok mutluyuz.
Basarilarinizin devamını dileriz..

Selma Aydın

Makine Mühendisleri Odası Eğitim Departmanı Yöneticisi

Selma Aydın

“İletişim Eğitimi” hk

Gülay Hanım’la yaptığımız eğitim çok keyifliydi. Tarzı, nezaketi ve konuya hakimiyeti ile eğitimi hep canlı tuttu. A noktasıdan B noktasına severek geldik. Teşekkürler…

Elif YILMAZ

Mentorluk Görüşmesi – Burkay ALAN

Sn. Dr. Gülay SAVAŞ
Teknoloji Girişim Şirketi ASARTECH olarak;
yeni endüstriyel fırsat sahalarına doğru genişleme hazırlıkları yaptığımız bir dönemde,
1. Vizyon,
2. Disiplinlerarası Proje Yönetim ilkeleri,
3. Farklı endüstrilerin benzer problemlerine çözüm önerisi götüren; Teknolojik Bir Ürün Tasarımının Satış ve Pazarlanması’nda algı yönetimi açısından göz önünde bulundurulması gereken hususlar,
4. Disiplinlerarası Tecrübe ve Bilgi paylaşımının değeri, tanışıklık ağları ile paylaşım fırsatları konularını değerlendirdik.
Bizim açımızdan hedefe yönelik, sade, anlaşılır ve empati yoğun bir üslup içerisinde anlamlı, fark ve değer yaratan, verimli bir Mentor Görüşmesi yaptık.
Kıymetli destekleriniz için teşekkür ederim.
Saygılarımla.

Burkay ALAN

Sunum Becerileri Sertifika Programı – Doğukan Emre Demirel

İyi günler değerli hocam,

Sizinle geçirdiğim 3 haftalık süreç boyunca; hayatın içinden, kendimizi tanımamızı sağlayacak pek çok konunun yüzeysel anlatımları ile program içeriklerini birbirine entegre ederek, bizlere sunumlar dışında; insan ilişkilerinde veya kendi hayatımızda yapabilceğimiz radikal değişiklikler sayesinde ne kadar yol kat edebilceğimizi gösterdiniz.
Bize sorumlu olduğunuz konuyu anlatırken diğer konuları düşündürdünüz, çözümlememiz için vakit tanıdınız.
Sizden aldığım bu eğitimi sadece sunumlarımda değil, hayatımda da uygulamak nasip olur inşallah.
Çok teşekkür ediyor, başarılarınızın devamını diliyorum.

Doğukan Emre Demirel

Teknokent Mentorluk Görüşmesi – Gökhan Bora Esmer

Gülay Hanım şirketimizin yapısı, gelecek planları ve tanıtımı için pek kıymetli önerilerde bulundu.

Kendisine çok teşekkür ediyoruz.

Gökhan Bora Esmer

Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın

Zorunlu alanlar

Eğitim hakkında neler düşünüyorsunuz?
X